Публічна оферта

Публічна оферта

Публічна оферта

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Цей документ є офіційною і публічною пропозицією ФОП «Нагірняк» на укладення Договору публічної оферти про дистанційну купівлю-продаж продукції та/або користування інформаційними матеріалами, розміщеними на ресурсі по доменному імені horobchyk.com.ua

Згідно з Цивільним кодексом України, умови договору однакові для всіх категорій користувачів.

ОСНОВНІ ТЕРМІНИ І ПОНЯТТЯ

Сайт – інтернет-ресурс, розташований по URL-адресою: horobchyk.com.ua з відкритою інформацією та асортиментом торгових позицій.

Відвідувач – особа, що приходить на Сайт без початкового наміру виконувати будь-яких дій.

Користувач – особа, що приймає умови цього Договору і яка бажає скористатися будь-якими можливостями Сайту.

Покупець – Користувач, що розмістив Замовлення на Сайті.

Продавець – ФОП «Нагірняк» (ЄДРПОУ: 2305817931).

Товар – продукція, представлена ​​до продажу на Сайті Продавця.

Замовлення – належним чином оформлений запит Покупця на дистанційне придбання Товару (-ів), обраних на Сайті за допомогою організації доставки або самовивозу зі складу.

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Продавець здійснює продаж Товарів дистанційно через Сайт.

1.2. Замовляючи Товари через Сайт, Користувач погоджується з умовами оформлення замовлення, оплати, доставки та повернення Товарів. У разі незгоди з цим Договором публічної оферти Користувач має право відмовитися від покупки Товарів, що надаються Продавцем, не здійснювати ніяких дій і, щоб уникнути розбіжностей, припинити використання і покинути Сайт.

1.3. Продавець має право змінювати умови Договору в односторонньому порядку без повідомлення Користувача/Покупця. Нова редакція Договору вступає в силу негайно з моменту публікації на Сайті.

1.4. Публічна оферта визнається акцептованою Покупцем з моменту натискання на Сайті будь-якої з активних кнопок, які ініціюють необхідність виконання будь-яких дій збоку Продавця, а також з моменту здійснення контакту за телефоном.

1.5. Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов’язань перед Покупцями, з метою здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру , що містять інформацію про знижки, майбутніх і діючих акціях та інших заходах Продавця, про передачу замовлення на доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язань Продавцем в рамках публічної оферти.

1.6. Покупець повинен повідомити Продавця в разі небажання отримувати від нього розсилки рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутніх і діючих акціях та інших заходах Продавця. Сервісні повідомлення, що інформують Покупця про замовлення і етапах його обробки, можуть відправлятися автоматично і не можуть бути відхилені Покупцем.

  1. ПРЕДМЕТ

2.1. Предметом цього Договору є надання можливості Користувачеві купувати Товари, представлені на Сайті для будь-яких цілей і потреб, не заборонених чинним законодавством України.

2.2. Даний Договір поширюється на усі види Товарів, представлені на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі сайту.

2.3. Датою укладення Договору (акцептом оферти) і моментом повного і беззаперечного прийняття умов Договору вважається дата проведення дій, зазаначених в п.1.4. даного Договору. У разі необхідності, за бажанням Покупця, Договір може бути оформлений в письмовій формі.

  1. АВТОРИЗАЦІЯ НА САЙТІ

3.1. Реєстрація на Сайті не є обов’язковою для оформлення Замовлення.

3.2. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Покупцем при оформленні Замовлення.

3.3. Спілкування Користувача з операторами / менеджерами та іншими представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету. Суворо заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також погроз і шантажу, незалежно від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані.

  1. ТОВАР І ПОРЯДОК КУПІВЛІ ТОВАРУ

4.1. Формування заявки Покупцем здійснюється шляхом натискання кнопки “Замовити” на обраному Товарі і заповненні необхідних контактних даних та/або вибору відповідного варіанту із запропонованих сервісів.

4.2. Обробка надісланих заявок виконується Продавцем і, після остаточного підтвердження Покупцем найменування та кількості Товару, оформляється в окреме Замовлення.

4.3. Асортимент доступних до реалізації Товарів, опис і статус наявності на складі публікується Продавцем на Сайті. Фотографії, що супроводжують Товар, є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Опис/характеристики, що супроводжують Товар, не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець повинен звернутися до представника Продавця.

4.4. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення або анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при оформленні Замовлення або телефонним дзвінком. Продавець не несе відповідальності за правильність інформації та працездатність засобів зв’язку Покупця.

4.5. При анулюванні повністю або частково оплаченого Замовлення вартість анульованого Замовлення повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений.

4.6. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.

4.7. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про орієнтовну дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або по телефону. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату і спосіб доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для підготовки, виготовлення та/або поставки Замовлення.

  1. ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

5.1. Способи, а також приблизні терміни доставки Товарів вказані на Сайті в розділі «Доставка і оплата». Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені Покупцем з представником Продавця при підтвердженні Замовлення.

5.2. Територія доставки Товарів, представлених на Сайті не обмежена.

5.3. Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, вказаною Покупцем в Замовленні як одержувач (далі – «Одержувач»).

5.4. Щоб уникнути випадків шахрайства, при врученні сплаченого Замовлення особа, яка здійснює доставку, має право вимагати документ, що засвідчує особу отримувача, а також вказати тип і номер наданого Одержувачем документа в супровідній документації до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональних даних отримувача згідно Політики конфіденційності, яка є невід’ємною частиною даного Договору.

5.5. Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення.

5.6. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки, а також форми оплати, і узгоджується з Покупцем при підтвердженні Замовлення.

5.7. Обов’язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним в момент вручення Товару Одержувачу представником перевізника, отримання Товару Одержувачем у відділенні служби кур’єрської доставки або в пункті самовивозу. При отриманні Замовлення Одержувач зобов’язаний перевірити цілісність упаковки і оглянути доставлений Товар на відповідність заявленій кількості, асортименту та комплектності Товару. У разі наявності претензій до доставленому Товару Одержувач повинен негайно повідомити Продавця в присутності представника перевізника, працівника служби кур’єрської доставки або співробітника складу. Якщо Одержувачем не були заявлені претензії у зазначеному вище порядку, то вважається, що Продавець повністю і належним чином виконав свій обов’язок щодо передачі Товару і звільняється від подальшої відповідальності за некомплектність чи псування товару.

5.8. Щоб змінити дату, час або маршрут доставки Покупець може зв’язатись із закріпленим за Замовленням менеджером Продавця.

5.9. Продавець організовує доставку виключно в якості сервісного супроводу угоди на безкоштовній основі, в зв’язку з чим претензії до якості послуг доставки до продавця висуватись не можуть.

  1. УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

6.1. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» Покупець має право на повернення Товару належної якості, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Покупець має право на повернення товару належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів, без врахування дня покупки.

6.2. Відшкодування Покупцеві вартості товару належної якості провадиться протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання такого Товару Продавцем за умови дотримання вимог повернення товару, передбачених чинним законодавством України. Вартість товару підлягає поверненню шляхом банківського переказу. Доставка Товару належної якості, що повертаєтся, здійснюється за рахунок Покупця і Продавцем не відшкодовується.

6.3. При виявленні протягом встановленого гарантійного строку недоліків в Товарі, Покупець, в порядку і в терміни, встановлені законодавством України, має право висунити Продавцю вимоги, передбачені Законом України «Про захист прав споживачів».

6.4. Для ініціалізації повернення Товару Покупець, крім документів передбачених чинним законодавством України, повинен надати письмову заяву з описом причин повернення.

6.5. Продавець не відповідає за Товар, який втратив якість після його передачі Покупцеві в результаті порушення правил експлуатації або зберігання, дій третіх осіб або непереборної сили.

  1. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

7.1. Надаючи свої персональні дані на Сайті при заявці на зворотний дзвінок Продавця, заявці на консультацію, замовленні або оплаті Товару Покупець надає Продавцю свою добровільну згоду на обробку, використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних, а також вчинення інших дій, передбачених Законом України «Про захист персональних даних», без обмеження терміну дії такої згоди.

7.2. Продавець зобов’язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації контрагентам і третім особам, які діють на підставі договору з Продавцем, в тому числі і для виконання зобов’язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами чинного законодавства України.

7.3. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Продавець не несе відповідальності за неякісне виконання або невиконання своїх зобов’язань в зв’язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідність її дійсності.

  1. ДОДАТКОВІ ПОЛОЖЕННЯ

8.1. За невиконання або неналежне виконання умов цього договору Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

8.2. Авторський текст, розміщені на Сайті (текстова інформація, графічні зображення, програмне забезпечення, інструменти) є інтелектуальною власністю Продавця або опубліковані за згодою правовласника. Копіювання будь-яких матеріалів без посилання на джерело розцінюється, як порушення авторського права і переслідується відповідно до діючого законодавства України. За фактом виявлення незаконного використання інформації правовласником буде ініційовано звернення до правоохоронних органів (Департаменту кіберполіції України).

8.3. Для повного виконання своїх зобов’язань перед Покупцем Продавець має право переуступити або іншим способом передати свої права і обов’язки третім особам.

8.4. Працездатність Сайту в цілому і окремих інструментів тимчасово частково або повністю може бути недоступна з огляду на проблеми технічного характеру, через проведення профілактичних або інших робіт на сервері. Продавець також може проводити необхідні роботи без попереднього повідомлення Відвідувачів Сайту.

8.5. Цей Договір набуває чинності з моменту акцепту Покупцем і діє до відкликання будь-якої із Сторін.