Про нас

Про нас

ФОП Нагірняк Д.Д. виготовляє смажене насіння соняшника ,ядро соняшника і гарбуза під торговою маркою «Горобчик» більше 15 років. За цей час насіння «Горобчик» завоював великий попит на українському ринку. Смажене насіння «Горобчик» виготовляється із високоякісної сировини з допомогою сучасних технологій. Крім цього продукція «Горобчик» підлягає строгому контролю,що забезпечує її високу якість та відмінний смак.
Оригінальна упаковка ,фасовка різної ваги та доступна ціна приваблює покупців.

ФОП Нагірняк Дмитро Дмитрович
Адреса: 78161,Івано-Франківська обл,Городенківський р-н,с.Торговиця,вул.Шевченка 2Б.
Дата заснування:03.02.2005
Директор: Нагірняк Дмитро Дмитрович

На підприємстві діють різні акції. При великому замовлені ,Ви отримуєте знижку. Для постійних клієнтів доставка і знижка гарантована.

Історія компанії

Знадобилося 12 років щоденної праці, щоб у Торговиці з нуля виросло сучасне високотехнологічне підприємство, колектив якого постачає на ринок фасоване соняшникове та гарбузове насіння, арахіс та кукурудзяні палички під торговою маркою «Горобчик-чик» — досить відомою на Івано-Франківщині та в низці областей України. Ми займаємося переробкою сільськогосподарської продукції. Переважно випускаємо соняшникове і гарбузове насіння, ще арахіс, кукурудзяні палички. Соняшникове насіння є в лушпинні і без лушпиння, очищене, звичайне і солене. За цей час поряд зі старою виробничою базою збудовано простору будівлю, в якій розмістився весь комплекс — адміністративні і побутові приміщення та виробничі і допоміжні цехи, що дає змогу переробляти ще більше продукції та задовільняти новий попит, що постійно зростає
Варто зазначити, що попри, здавалося б, простоту самої продукції, наприклад, запакованого пакетика соняшникового нелущеного насіння, її виробництво має багато тонких та складних нюансів, які врахувано при виробництві. Оскільки соняшник аграрії збирають лише раз на рік — восени, то підприємствомає площі, де можна прийняти і, головне, належно зберігати досить великий запас сировини.
Складний комп’ютеризований комплекс налагоджений представником фірми-виробника з Японії. Для того, щоб насіння підсмажувати, фасувати і пакувати, ми очищаємо та калібруємо, щоб відібрати найкраще для вас. Відбірне насіння очищується японською машиною, яка його ще раз чистить і окремо відокремлює найкращі зернята. Цей процес контролює комп’ютер. У нас високотехнологічні печі, в яких насіння обсмажується, та обладнання для фасування вже готового товару в пакети і пакування. Готова фасована продукція доставляється нашим дистриб’юторам, а вони продають його вам. Відвідуючи цей сайт, ви отримуєте можливість отримати найсвіжіше насіння, безпосередньо з виробництва.
Створюючи наше виробництво, ми думали не про те, щоб уже завтра якнайбільше заробити, а робити це на роки. із думкою про те, щоб людям, які споживають нашу продукцію хотілось її смакувати ще і ще. «Горобчик-чик» виготовляє найкраще насіння, що смакує найбільше.

Сертифікати