Оплата та повернення

Оплата та повернення

ОПЛАТА І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Оплата за товар виконується на остаточному етапі укладання угоди і означає, що Покупець в повному обсязі приймає умови  Договору публічної оферти, а також перевірив склад замовлення, вибрав варіант доставки та згоден зі складом та ціною замовлення.

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ

Замовлення може бути сплачене декількома способами:

 1. Безготівковий розрахунок(без ПДВ).
  Для замовлення рахунку-фактури необхідно надіслати Продавцю реєстраційні дані юридичної особи або фізичної особи-підприємця на електронну адресу horobchykchyk@gmail.com або у месенджері.
 

Зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок компанії може відбуватися з затримкою. Для оперативного отримання товару оплачувати замовлення слід заздалегідь або, за попереднім узгодженням, надати Продавцю платіжні документи, що підтверджують факт оплати.

 

 1. Банківська картка VISA / Mastercard.
  Платіж здійснюється на сторінці сервісу безпечних платежів LIQPAY, де буде необхідно ввести платіжні дані і підтвердити оплату.

 

 1. Післяоплата.
  При виборі доставки кур’єрською службою можна оплатити замовлення безпосередньо при отриманні у відділенні або кур’єру.
 

Даний спосіб оплати передбачає додаткову комісію згідно тарифів кур’єрської служби. При виборі цього способу оплати, необхідна передплата у сумі вартості доставки в якості страхової застави.

 

Оплата за товар приймається тільки в національній валюті України.

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН ТОВАРУ

Покупець протягом 14 (чотирнадцяти) днів, без врахування дня покупки, може повернути придбаний товар належної якості, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за функціональним призначенням.

Продавець має право запропонувати рівноцінний обмін на аналогічну продукцію, або з частковою компенсацією різниці у вартості продукції іншої якості.

Поверненню підлягає тільки товар належної якості, який не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також з повним пакетом супровідної і фінансової документації, виданої покупцеві разом з проданим товаром.

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

При відмові від товару покупець має право на повернення грошових коштів в розмірі вартості оплаченого товару на момент покупки. Вартість послуг доставки, за винятком повернення бракованого товару, не підлягає компенсації.

Гроші повертаються Покупцю тим же способом, яким товар був спочатку оплачений, протягом 7 (семи) робочих днів з моменту отримання Продавцем письмової заяви і товару, що повертається. За згодою сторін допускається альтернативний спосіб повернення фінансових коштів.

Для повернення грошових коштів необхідно:

 • повідомити продавця і подати заяву на повернення грошей (бланк);
 • повернути укомплектований товар;
 • надати розрахунковий документ (квитанцію про покупку, товарний або касовий чек).