Доставка товару

Доставка товару

Доставка товару

СПОСОБИ ДОСТАВКИ ТОВАРУ

Після оплати обраної продукції наступною турботою покупця є отримання придбаного товару. Для зручності споживача доступні різні варіанти доставки або самовивезення з пунктів видачі. Таким чином, отримати замовлення можна кількома способами:

  1. Самовивіз зі складу.
    Найбільш зручний спосіб для оперативного отримання замовлення, який даэ змогу ознайомитись з товаром, перевірити цілісність і комплектність товару. Порядок дій наступний:
  2. Вибрати товар і оформити замовлення на сайті.
  3. Здійснити оплату товару.
  4. Отримати товар в пункті самовивозу.
  5. Доставка кур’єрськими службами.
    Замовляючи доставку сервісами перевезення покупець може отримати своє замовлення в будь-якому місті України вже практично на наступний день. Ми співпрацюємо з популярними службами доставки:
       

Нова пошта

Укрпошта

 

Justin

Для відправки товару кур’єрськими службами необхідно заповнити заявку (бланк) і відправити нашому співробітнику електронною поштою або месенджером. Заявки оформлені до 13.00 відправляються в той же день, після 13.00 – на наступний робочий день.

Перед відправкою товар перевіряється, упаковується відповідно до вимог перевізника і страхується на повну вартість. При отриманні покупець повинен обов’язково перевірити цілісність і комплектність продукції, а у разі невідповідності заявити представнику перевізника і співробітнику нашої компанії.

 

Вартість доставки не входить в ціну товару і оплачується додатково згідно з тарифами перевізника.